Code Product: 000165855

Pasta Garofalo Spaghetti Kg3

Garofalo Ristorante Spaghetti Pasta di Gragnano IGP 3 kg

8.51 €

2.84 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Garofalo
  • Product: Pasta Garofalo Spaghetti Kg3
  • Ingredients: Semola di grano duro
    Può contenere soia e senape

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sardinian products

Tagliatelle Lu Rutigliu 500gr

0.5 Kg

4.96 €

9.93 € per kg

Add

Rummo Pasta Gnocchetti N°63 500Gr

Rummo Gnocchetti Sardi № 63 500 g

1.46 €

2.92 € per kg

Add

Pasta Mista De Cecco 500Gr

De Cecco Pasta Mista n°120 500 g

1.49 €

2.98 € per kg

Add

Barilla Pasta Risoni N26 500Gr

Barilla Pasta Risoni n.26 100% grano italiano 500 g

0.95 €

0.95 € per kg

Add

Pasta Barilla Farfalle 5kg

Barilla for Professionals Farfalle n°65 Pasta Specialità Catering Foodservice 5 kg

11.70 €

2.34 € per kg

Add

Strozzapreti Freschi Casa Milo 1kg

1 Kg

3.70 €

3.70 € per kg

Add
Show categories