Code Product: 000155049

Pasta De Cecco N49 Pipe Rigate

De Cecco Pipe Rigate n°49 500 g

1.78 €

3.57 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: De Cecco
  • Product: Pasta De Cecco N49 Pipe Rigate
  • Ingredients: Può contenere soia e senape

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Trofie Fresche Casa Milo 1kg

1 Kg

3.65 €

3.65 € per kg

Add

Pasta De Cecco Mezzi Rigat 3kg

3 Kg

10.73 €

3.58 € per kg

Add

Best Seller

Pasta Rummo Spaghetti 5 500gr

Rummo Spaghetti Grossi N°5 500 g

1.39 €

2.78 € per kg

Add

Barilla Pasta Mezze Penne

Barilla Pasta Mezze Penne Rigate n.70 100% Grano Italiano 500g

0.95 €

1.90 € per kg

Add

Best Seller

Orecchiette Fresche Casa Milo 1Kg

Un classico della tradizione italiana

3.65 €

3.65 € per kg

Add

Pasta De Cecco Spaghettoni 3kg

3 Kg

10.73 €

3.58 € per kg

Add
Show categories