Code Product: 000447010

Sugo Fresco Rana Bolognes 225

0.23 Kg

0.00 €

0.00 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Sugo Fresco Rana Bolognes 225
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Sardinian products

Antonella Passata Pomodoro Bottiglia

Antonella Passata di Pomodoro 680 g

1.36 €

2.00 € per litre

Add

Best Seller

Barilla Pesto Genovese

Barilla Pesto alla Genovese con Basilico Fresco Condimento e Sugo per Pasta 190 g

3.25 €

17.11 € per kg

Add

Best Seller

Star Pesto Tigullio Genovese Senza Aglio

Tigullio Gran Pesto alla Genovese Senz'Aglio 190 g

2.75 €

14.48 € per kg

Add

Best Seller

Polpa Pomodo Mutti Finis 2x210

Mutti Polpa di Pomodoro 210 g

1.99 €

4.73 € per kg

Add
Gluten free

Barilla Sugo Arrabbiata 400gr

Barilla Sugo Arrabbiata 100% Pomodoro e Peperoncino italiani Condimento per Pasta 400g

2.29 €

5.73 € per kg

Add

Passata Santa Rosa La Polposa 700Gr

Santa Rosa Pomodorissimo la Polposa 700 g

1.55 €

2.22 € per kg

Add
Show categories