Code Product: 000203658

Succo Skipper Pompelmo Sz 20cl

1 piece

1.27 €

1.27 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Skipper, Skipper
  • Product: Succo Skipper Pompelmo Sz 20cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Offer

Yoga Succo Pesca Pet

Yoga Pesca succo e polpa 1 Litro

1.79 €

1.69 €

1.70 € per litre

Add

Pago Nettare Pera

0.2 Lt

1.19 €

5.95 € per litre

Add

Best Seller

Succhi Santal Ace Brik S/z 1l

Santàl Dolce di Natura ACE Senza Zuccheri Aggiunti 1000 ml

2.19 €

2.20 € per litre

Add

Offer

Nettare Jolly Albicocca 6x125m

Jolly Colombani Albicocca Succo e Polpa 6 x 125 ml

2.39 €

2.29 €

3.05 € per litre

Add

Best Seller

Pago Nettare Ace 0 2Lt

0.2 Lt

1.19 €

0.60 € per litre

Add

Succo Mela Skipper 100%1L

Zuegg Skipper Mela Limpida Senza zuccheri aggiunti* 1000 ml

2.15 €

2.15 € per litre

Add
Show categories