Code Product: 000203661

Succo Skipper Mela Limpida Senza Zucchero 20Cl

1 piece

1.27 €

1.27 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Skipper, Skipper
  • Product: Succo Skipper Mela Lim Sz 20cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Brik Jolly Pera S.zucch 3x200m

Jolly Colombani Pera Senza Zuccheri Aggiunti* 3 x 200 ml

1.39 €

2.32 € per litre

Add

Best Seller

Santal plus fragola banana prisma 1 lt

Santàl Plus Gusto Vellutato fragola banana 1000 ml

1.95 €

1.95 € per litre

Add

Best Seller

Santal Succo Pera

Santàl pera con varietà Williams 3 x 200 ml

1.89 €

3.15 € per litre

Add

Nettare Jolly Pesca Brik 1Lt

Jolly Colombani Pesca Succo e Polpa 1000 ml

1.59 €

1.59 € per litre

Add

Offer

Nettare Jolly Albicocca 6x125m

Jolly Colombani Albicocca Succo e Polpa 6 x 125 ml

2.39 €

2.29 €

3.05 € per litre

Add

Best Seller

Succhi Yoga Ace 3x200ml

Yoga Optimum Ace 3 x 200 ml

1.89 €

3.15 € per litre

Add
Show categories