Code Product: 000202735

Pago Nettare Banana 020lt

0.2 Lt

1.45 €

7.26 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pago Nettare Banana 020lt
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Offer

Nettare Jolly Pesca 6x125ml

Jolly Colombani Pesca Succo e Polpa 6 x 125 ml

2.39 €

2.29 €

3.05 € per litre

Add

Best Seller

Valfrutta Succo Brik Ananas

Valfrutta Ananas 1500 ml

2.20 €

1.46 € per litre

Add

Best Seller

Pago Succo Arancia 20 Cl

0.2 Lt

1.19 €

5.95 € per litre

Add

Jolly Succo Mela Banana 3x200ml

Jolly Colombani Mela Banana Succo e Polpa 3 x 200 ml

1.29 €

2.15 € per kg

Add

Succo Ananas Intenso Skipp 1lt

Zuegg Skipper Ananas Intenso e fonte di vitamina C 1000 ml

2.09 €

2.09 € per litre

Add

Succoso Zero S Benedet Ace 40c

San Benedetto Succoso Zero Arancia Carota Limone 0,40L

0.79 €

1.98 € per litre

Add
Show categories