Code Product: 000302464

Deodorante Spray Talc Soft Dove

Dove Deodorante Profumo di Talco spray 150 ml

3.33 €

22.18 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Dove
  • Product:
  • Ingredients: Butane
    Isobutane
    Propane
    Aluminum Chlorohydrate
    Cyclopentasiloxane
    PPG-14 Butyl Ether
    Parfum
    Helianthus Annuus Seed Oil
    C12-15 Alkyl Benzoate
    Disteardimonium Hectorite
    Octyldodecanol
    BHT
    Dimethiconol
    Propylene Carbonate
    PEG-4
    Alpha-Isomethyl Ionone
    Benzyl Alcohol
    Benzyl Salicylate
    Citronellol
    Coumarin
    Geraniol
    Limonene
    Linalool

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Deo Lycia Original Roll On 50m

Lycia original Deodorante Roll-On 50 ml

2.85 €

57.00 € per litre

Add

Talco Neutro Roberts Barattolo 100Gr

Borotalco Talco in polvere barattolo 100 g

2.50 €

25.02 € per kg

Add

Deo Breeze Squeeze 67 100ml

Breeze Classico 67 Deodorante Profumato 100 mL

5.79 €

57.90 € per litre

Add

Deo Lycia Original Spray 150ml

Lycia original deo spray 150 ml

2.99 €

2.99 € per piece

Add

Infasil Deodorante Spray Extra Delicato Ml150

infasil Deospray Neutro Extra Delicato 150 ml

3.99 €

26.60 € per litre

Add

Offer

Borotalco Deodorante Original Spray 150Ml

Borotalco Originale Profumo di Borotalco Deo Spray 150 ml

4.69 €

4.35 €

29.00 € per kg

Add
Show categories