Code Product: 000402799

Crocchette Simba Cane Pollo Sacco 20kg

Simba Crocchette con Pollo 20 kg

29.90 €

1.50 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Simba, Simba
  • Product: Simba Chicken Kibbles provide a complete, balanced meal for adult dogs. Formulated with selected ingredients, the high-quality chicken proteins promote muscle health and general well-being. These kibbles offer a nutritious and tasty option for your dog’s daily diet.
  • Ingredients: Composizione:
    Cereali
    Carni e derivati (pollo min 4,1%)
    Sottoprodotti di origine vegetale
    Oli e grassi
    Vitamine
    Sostanze minerali

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Mangime Vitakr Canarini 500gr

Vitakraft Menu Alimento base per canarini 500 g

2.55 €

5.10 € per kg

Add

Best Seller

One Gatto Sterilcat Ce-man 800

Crocchette PURINA ONE Sterilcat Ricco in Manzo 800 g

5.79 €

7.23 € per kg

Add

Croccantini Bonta Pollo Gatto 400Gr

Gran Bontà Croccantini con pollo 400 g

1.49 €

3.72 € per kg

Add

Croccantini Friskies Gattini 375Gr

PURINA FRISKIES Gatto Junior Con un gustoso mix di Pollo e Tacchino, con Latte e con Verdure 375 g

1.79 €

4.77 € per kg

Add

Ultima Cat Adult Tratto Urinario con Pollo 440Gr

ultima Cat Tratto Urinario Pollo 440 g

2.89 €

6.56 € per kg

Add

Whiskas Cat Jun Pollo Dry 300g

Whiskas Junior Crocchette con delizioso Pollo 300 g

2.29 €

7.64 € per kg

Add
Show categories