Code Product: 000202974

Coca Cola S-caff 4x33cl Lattin

COCA-COLA Senza Caffeina Lattina 4 x 330 ml

4.34 €

3.28 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Coca-Cola Senza Caffeina
  • Product: Ricicla ogni lattina
  • Ingredients: Acqua
    Zucchero
    Anidride carbonica
    Colorante E 150d
    Acidificante acido fosforico
    Aromi naturali

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Cocktail SanPellegrino 120cl Pet

SANPELLEGRINO Cocktail 1,2 L

1.79 €

1.49 € per litre

Add

Best Seller

Coca Cola 4X66 Cl Pet

COCA-COLA Original Taste PET 4 x 660 ml

6.28 €

2.38 € per litre

Add

Best Seller

San Benedetto Ginger

Ginger San Benedetto 1,5 L PET

1.63 €

1.09 € per litre

Add

Coca Cola Zero 4x20cl V.a.p

COCA-COLA Zero Zuccheri Vap 4 x 200 ml

4.49 €

5.61 € per litre

Add

Chino' San Pellegrino 4x20cl

SANPELLEGRINO Bibite Gassare, CHINO' 20 cl x 4 (Vetro)

3.89 €

4.87 € per litre

Add

Sanbitter San Pellegrino 10Cl 10bt

SANBITTER Rosso 10 x 10 cl

6.12 €

6.12 € per kg

Add
Show categories