Code Product: 000136045

Ciocc Sorini Christ Glob 450gr

0.45 Kg

9.12 €

20.27 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Ciocc Sorini Christ Glob 450gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Cioccolato Novi Nocciolato Bianco 130Gr

Novi Nocciolato Bianco 130 g

3.99 €

30.69 € per kg

Add

Lindt Cioccolato Latte 100Gr

Lindt Gamme Bleue Tavoletta Cioccolato al latte 100 g

2.49 €

24.90 € per kg

Add

Cameo Ciobar Gusto Classico

cameo Ciobar Classico 5 x 25 g

2.13 €

3.40 € per kg

Add

Ciocc Milka Mini Wafer 110gr

Milka Mini Wafers 110 g

1.99 €

18.10 € per kg

Add

Cioc Modica Idp Peperoncin 80g

0.08 Kg

2.39 €

29.88 € per kg

Add

Milka Tavola Cioccolato Latte

Milka tavoletta di cioccolato al latte 100% Alpino - 100g

2.16 €

21.58 € per kg

Add
Show categories