Code Product: 000209946

Vino Carretta Dolcetto D'alba

0.75 Lt

13.40 €

17.87 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Carretta Dolcetto D'alba
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Sardinian products

Vino Contini Tonaghe Cannonau Doc

0.75 Lt

6.29 €

8.38 € per litre

Add

Vino Contini Pariglia 375ml

0.38 Lt

6.71 €

17.89 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Contini Maluentu Rosso Igt 75Cl

0.75 Lt

9.49 €

12.65 € per litre

Add

Vino Audarya Bessiu Nasco 75cl

0.75 Lt

13.90 €

18.53 € per litre

Add

Vino Monti Oro Kiri Cannon 75

0.75 Lt

13.48 €

17.97 € per litre

Add

Vino C Isola Cannonau Etnia 75

0.75 Lt

5.99 €

7.99 € per litre

Add
Show categories