Code Product: 000447353

Sugo Fresc Rana Carbonara 150

0.15 Kg

0.00 €

0.00 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Sugo Fresc Rana Carbonara 150
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Kikkoman Teriyaki 250ml

Kikkoman Teriyaki Marinata e Salsa 250 ml

6.25 €

25.00 € per litre

Add

Salsa Soia Kikkoman S-g 250ml

Kikkoman Soy Sauce Gluten Free 250 ml

5.89 €

23.56 € per litre

Add

Salsa Gaia Pepe Nero Tw 800g

Gaia I Love Street Food Salsa maionese al Pepe nero 800 g

9.22 €

11.53 € per kg

Add

Offer

Kraft Maionese Tubo

Kraft mayonnaise 142 g

1.55 €

1.25 €

8.33 € per litre

Add

Maionese Calve' Crem Gastr 5kg

Calvé Gastronomica Cremosa 5050 g

22.62 €

4.52 € per kg

Add

Salsa Soia Kikk Menosale 150ml

Kikkoman Salsa di Soia a Tasso Ridotto di Sale150 ml

4.29 €

28.60 € per litre

Add
Show categories