Code Product: 000447007

Sugo Fresc Rana Cacio Pepe 150

0.15 Kg

0.00 €

0.00 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Sugo Fresc Rana Cacio Pepe 150
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Offer

Casar Pomodori Pelati Strappo 400 Gr

Casar Pomodori Pelati 400 g

1.05 €

0.95 €

2.37 € per kg

Add

Passata Santa Rosa La Polposa 700Gr

Santa Rosa Pomodorissimo la Polposa 700 g

1.55 €

2.22 € per kg

Add

Best Seller

Santa Rosa Passata Pomodoro Bottiglia 700gr

Santa Rosa Pomodorissimo la Passata 700 g

1.39 €

1.99 € per litre

Add

Barilla Pesto Genovese Senza Aglio

Barilla Pesto alla Genovese senza Aglio Condimento e Sugo per Pasta 190 g

3.25 €

17.11 € per kg

Add

Pomod Polpa Casar 400g E-o

Casa Polpa a Dadini 400 g

1.30 €

3.27 € per kg

Add
Gluten free

Barilla Sugo Arrabbiata 400gr

Barilla Sugo Arrabbiata 100% Pomodoro e Peperoncino italiani Condimento per Pasta 400g

2.29 €

5.73 € per kg

Add
Show categories