Code Product: 000466559

Cioc Ferrero K Mix Cest Tr 175

0.04 Kg

59.94 €

249.76 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Cioc Ferrero K Mix Cest Tr 175
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ciocc Ristora 1'colaz 1kg

ristora Professional preparato per bevande al gusto di Cioccolato 1 Kg

9.94 €

9.93 € per kg

Add

Ciocc Ritter Latte S/lat 100gr

Ritter Sport Latte Senza Lattosio* 100 g

2.69 €

26.90 € per kg

Add

Cameo Ciobar Fondente X5 115 Gr

cameo Ciobar Fondente 5 x 23 g

2.13 €

18.49 € per kg

Add

Best Seller

Lindt Excellence Cacao 70%

Lindt Excellence Tavoletta Cioccolato Fondente 70% 100 g

3.59 €

35.90 € per kg

Add

Ciocc Milka Mini Wafer 110gr

Milka Mini Wafers 110 g

1.99 €

18.10 € per kg

Add

Lindt Tavoletta Fondente

Lindt Gamme Bleue Tavoletta Cioccolato fondente 100 g

2.90 €

29.00 € per kg

Add
Show categories