Code Product: 000206537

Confezione Champagne Laurent Perrier Rosè con 2 bicchieri

Ideale come idea regalo

133.07 €

177.42 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Laurent Perrier
  • Product: Conf Champ L Perri Rose 2bicch
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Champ V-cliquot Vintage Ast

Veuve Clicquot Champagne Brut Vintage 2015 Astuccio 750ml

82.50 €

117.85 € per litre

Add

Confezione Champagne Laurient Perrier Rosè E Blanc

2 Bottiglie da 75Cl

240.21 €

320.27 € per kg

Add

Champ Moet Et Chand Rose'vint

Moët & Chandon Champagne Extra Brut Grand Vintage Rosé 2015 750ml

98.90 €

131.87 € per litre

Add

Champ Veuve Cliquot 75 Cl

Champagne Veuve Clicquot Brut cl. 75

50.90 €

67.87 € per litre

Add

Champ Perrier Jouet Blanc Ast

Perrier-Jouët Blanc de Blancs 75 cl

98.90 €

131.87 € per litre

Add

Champ Moet Et Chand Magnum

Champagne Moët & Chandon Impérial Magnum 1500 ml. Astuccio

111.25 €

74.16 € per litre

Add
Show categories