Code Product: 000448666

Cioccolatini Feletti Scatola Michelle 300Gr

0.3 Kg

93.95 €

52.20 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Feletti
  • Product: Cioc Felet Scat Michelle 300gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ciocc Novi Latte Finissim 100g

Novi al Latte 30% Cacao Classico Cioccolato al Latte Finissimo 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add

Gocce Di Cioccolato 125 Gr

PANEANGELI decora con Gocce di cioccolato 125 g

3.69 €

29.52 € per kg

Add

Lindt Tavoletta Fondente

Lindt Gamme Bleue Tavoletta Cioccolato fondente 100 g

2.90 €

29.00 € per kg

Add

Ciocc Zaini Emilia Fonden 200g

Zàini Emilia Cioccolato Fondente Extra 200 g

3.11 €

15.53 € per kg

Add

Cioc Zaini Blocc Fond 70% 200g

Zàini Emilia Cioccolato Fondente Extra 70% Cacao 200 g

3.88 €

19.39 € per kg

Add

Cameo Ciobar Gusto Classico

cameo Ciobar Classico 5 x 25 g

2.13 €

3.40 € per kg

Add
Show categories