Code Product: 000447013

Pesto Fresco Rana Noci 140gr

0.14 Kg

0.00 €

0.00 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pesto Fresco Rana Noci 140gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Passata Santa Rosa La Polposa 700Gr

Santa Rosa Pomodorissimo la Polposa 700 g

1.55 €

2.22 € per kg

Add

Best Seller

Gluten free

Barilla Sugo Pomodoro e Datterini 400gr

Barilla Sugo Pomodoro e Datterini 100% Pomodori italiani Condimento per Pasta 400g

2.29 €

5.73 € per kg

Add

Best Seller

Santa Rosa Pezzettoni

Santa Rosa Pomodorissimo i Pezzettoni 3 x 400 g

2.75 €

2.29 € per kg

Add

Star Passata Pummaro Bottiglia

Star La Mia Pummarò Corposa 700 g

1.45 €

2.07 € per kg

Add

Barilla Salsa Pronta Classica 300 Gr

Barilla Salsa Pronta Classica 100% ingredienti italiani 300g

2.39 €

7.96 € per kg

Add

Best Seller

Pesto Barilla Basilic/lim 190g

Barilla Pesto Basilico e Limone Condimento e Sugo per Pasta 190g

3.19 €

16.79 € per kg

Add
Show categories