Code Product: 000222069

Pasta Uovo Tagliolini Rosa dei Gusti 250gr

0.25 Kg

2.42 €

9.68 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pasta Uovo Rdg Tagliolini 250g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pasta Barilla Spagh.ti S Or 1k

Barilla for Professionals Spaghetti Pasta Lunga Food Service Selezione Oro Chef 1 kg

3.68 €

3.68 € per kg

Add

Pasta Barilla Linguine 5Kg

Linguine n°13 Pasta Classica Lunga Catering Foodservice 5kg

11.85 €

2.37 € per kg

Add

Best Seller

Barilla Pasta Fusilli Mini N18 500Gr

Barilla Pasta Piccolini Mini Fusilli 100% grano italiano 500 g

1.25 €

2.50 € per kg

Add

Best Seller

Barilla Pasta Bavettine N11 500Gr

Barilla Pasta Bavette n.11 100% Grano Italiano 500g

0.95 €

1.90 € per kg

Add

Pasta De Cecco Fusilli 3kg

De Cecco Foodservice 3Kg Penne Rigate 3 kg

10.73 €

3.58 € per kg

Add
Gluten free

Penne Rigate Schar Senza Glutine 500Gr

Schär Penne Rigate 500 g

3.18 €

6.35 € per kg

Add
Show categories