Code Product: 000222067

Pasta Uovo Tagliatelle Rosa dei Gusti 250g

0.25 Kg

1.99 €

7.96 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pasta Uovo Rdg Tagliatell 250g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pasta De Cecco Gnocch Sard 3kg

3 Kg

10.73 €

3.58 € per kg

Add

Best Seller

De Cecco Pasta Mezze Penne N 141 G500

De Cecco Mezze Penne Rigate n°141 500 g

1.49 €

2.98 € per kg

Add

Pasta Barilla Fettucine N230

Barilla Emiliane Fettuccine Pasta all'Uovo 500 g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

Best Seller

Pasta Garofalo Spaghetti 500gr

Garofalo Spaghetti 9 Pasta di Gragnano IGP 500 g

1.45 €

2.90 € per kg

Add

Pasta De Cecco Mezzi Rigat 3kg

3 Kg

10.73 €

3.58 € per kg

Add
WholegrainSardinian products

Fregola Media Casa D Gran Int

La Casa del Grano Le Integrali della Casa Sa Fregula Sarda Media 500 g

2.69 €

5.38 € per kg

Add
Show categories