Code Product: 000165874

Pasta De Cecco Conchiglie Riga

De Cecco Conchiglie Rigate n°50 500 g

1.66 €

3.32 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: De Cecco
  • Product: Pasta De Cecco Conchiglie Riga
  • Ingredients: Può contenere uova, soia e senape

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Pasta Barilla Tagliatelle N229

Barilla Emiliane Tagliatelle Pasta all'Uovo 500g

2.99 €

5.98 € per kg

Add

De Cecco Pasta Spaghetti N 12 G500

De Cecco Spaghetti n°12 500 g

1.49 €

2.98 € per kg

Add

Best Seller

Barilla Pasta Spaghetti

Barilla Pasta Spaghetti n.5 100% Grano Italiano 500g

0.95 €

1.90 € per kg

Add

Couscous Sayda Naturale 1kg

1 Kg

6.05 €

6.05 € per kg

Add

Barilla Cannelloni N 188

Barilla Emiliane Cannelloni Pasta all'Uovo 250 g

2.29 €

9.16 € per kg

Add
Sardinian products

Fregola Media Corona 500Gr

Ottima coi frutti di mare, come minestra o risottata.

3.39 €

6.78 € per kg

Add
Show categories