Code Product: 000205047

Liq Chambord Lampone 70 Cl

0.7 Lt

59.13 €

84.47 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Liq Chambord Lampone 70 Cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Liq.strega Alberti 70cl

Liquore Strega 700 ml

15.18 €

21.69 € per litre

Add

Liquore Moccia Zabov 1 Lt

1 piece

19.59 €

19.59 € per piece

Add

Limoncello Rau 70cl

0.7 Lt

11.90 €

16.99 € per litre

Add

Liq. De Kuyper Menta B. 70cl

De Kuyper Crème de Menthe White 70 cl

21.40 €

30.57 € per litre

Add

Mirto Di Sard Polini 4,5 L 30

4.5 Lt

57.18 €

12.71 € per litre

Add

Liq.galliano Bt.cl50

Galliano L'Autentico 500 ml

25.00 €

50.00 € per litre

Add
Show categories