Code Product: 000314755

General Liquido Color 40lav

2.06 Lt

4.61 €

2.24 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: General Liquido Color 40lav
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ammor Deox Conc Van/arga 660ml

Deox, Ammorbidente Concentrato Lavatrice, Vaniglia e Argan, 33 Lavaggi, 660 ml

2.19 €

3.32 € per litre

Add

Best Seller

Amm Vernel Lavan 2,97lt 45lav

VERNEL Diluito Lavanda 2,970 L

4.79 €

1.61 € per litre

Add

Winni's Detersivo Bucato A Mano

Winni's Bucato a Mano Aleppo e Verbena 750 ml

2.69 €

3.59 € per litre

Add

Best Seller

Det Chantecl Lav Musc Bian 28m

Chanteclair Lavatrice Muschio Bianco 1260 ml

4.49 €

3.56 € per litre

Add

Best Seller

Omino B Det Lav Musch Bi 35lav

Omino Bianco Detersivo Lavatrice Liquido Muschio Bianco 35 Lavaggi 1400 ml

5.49 €

3.92 € per litre

Add

Bio Presto Liq Fresc 35 Lav

BIO PRESTO Liquido Igiene & Freschezza 35 Lavaggi 1,575 l

5.99 €

3.79 € per litre

Add
Show categories