Code Product: 000106408

Flan Caramel

0.4 Kg

1.85 €

4.62 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product:
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Nutella Ferrero 220Gr

nutella 220 g

2.99 €

13.59 € per kg

Add

Nutella Ferrero 3Kg

nutella Food Service 3 kg

69.28 €

23.10 € per kg

Add

Burro D'arachidi Rdg 200gr

0.2 Kg

4.29 €

21.45 € per kg

Add

Nutella Ferrero 15gr

0.02 Kg

28.54 €

1.10 € per kg

Add

Ferrero Nutella Vaschette Gr15X6

nutella 6 x 15 g

47.25 €

525.01 € per kg

Add

Burro Di Arachidi 340Gr

Skippy Creamy Peanut Butter 340 g

7.36 €

21.64 € per kg

Add
Show categories