Code Product: 000461573

Bibita B52 Energetica 25cl

0.25 Lt

23.75 €

3.95 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Bibita B52 Energetica 25cl
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Latte Milk Pro Esl Screm 500m

Milk Pro High Protein 40g da 100% Latte di Montagna 500 ml

1.95 €

3.91 € per litre

Add

Best Seller

Lactose free

Parmalat Latte Zymil Parzialmente Scremato 500 Ml

Zymil Alta Digeribilità Senza lattosio Buono Digeribile 500 ml

1.29 €

2.58 € per litre

Add

Bevanda Granarolo Riso Uht 1lt

Granarolo 100% Vegetale Riso Italiano 1000 ml

3.41 €

3.42 € per litre

Add

Best Seller

Lactose freeSardinian products

Arborea Latte A.D. Fresco Parzialmente Scremato 1Lt

Latte AD Senza Lattosio

2.50 €

2.50 € per litre

Add
Vegan

Latte Soia Cereal Drink 500Ml

Céréal, Bevanda di Soia Nature non OGM, ricco di proteine, 2% di grassi, senza glutine - 500 ML

1.85 €

3.70 € per litre

Add

Best Seller

Sardinian products

Latte di Capra Fattorie Girau 500ml

Girau Latte di Capra 100% Sardo

2.05 €

4.10 € per litre

Add
Show categories