Code Product: 000103940

Scialatiell Fresc Casa Milo 1k

1 Kg

3.75 €

3.75 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Scialatiell Fresc Casa Milo 1k
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pasta Barilla Lasagne 3kg

Barilla for Professionals Emiliane Pasta uovo Lasagne Catering Food Service 6pz x 500g

23.56 €

7.85 € per kg

Add

Best Seller

Past De Cecco N412 Spaghettoni

De Cecco Spaghettoni n°412 500 g

1.49 €

2.98 € per kg

Add

Pasta Barilla Pennette Rig 5kg

Barilla for Professionals Pennette rigate n°72 Pasta classica Corta Catering Food Service 5 kg

11.85 €

2.37 € per kg

Add

Pasta De Cecco Linguine 3kg

3 Kg

10.73 €

3.58 € per kg

Add

Best Seller

Pasta Barilla Capellini N1 500

Barilla Pasta Capellini n.1 100% Grano Italiano 500g

0.95 €

1.90 € per kg

Add

Pasta Barilla Gnocchi N85 5kg

Barilla for Professionals Gnocchi Pasta classica Corta Catering Food Service 5 kg

11.85 €

2.37 € per kg

Add
Show categories