Code Product: 000448685

Cioc Witors Crispy Assort 200g

0.2 Kg

59.88 €

24.95 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Cioc Witors Crispy Assort 200g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Ritter Sport Cioccolato Fondente

Ritter Sport Fondente 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add

Best Seller

Ciocc Milka Mini Cookies 110gr

Milka Mini Cookies 110 g

1.99 €

18.10 € per kg

Add

Ciocc Zaini Assortiti Bs Kg 1

Zàini Compliments assortiti Cioccolatini Assortiti 1000 g

23.88 €

23.88 € per kg

Add

Ciocc Novi Latte Finissim 100g

Novi al Latte 30% Cacao Classico Cioccolato al Latte Finissimo 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add

Ferrero cacao amaro gr.75

Ferrero Cacao Amaro 75 g

1.89 €

2.52 € per kg

Add

Nesquik 500gr

NESQUIK Preparato Solubile per Bevanda con Cacao Magro barattolo 500 g

6.04 €

12.08 € per kg

Add
Show categories