Code Product: 000136044

Pralin Sorini Caram Class 200g

0.2 Kg

3.99 €

19.95 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Pralin Sorini Caram Class 200g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ciocc Zaini Cioc Fond Bs Kg1

Zàini CiocoCroc Dark Croccanti Cereali Ricoperti di Cioccolato Fondente 1000 g

27.52 €

27.52 € per kg

Add

Nesquik 500gr

NESQUIK Preparato Solubile per Bevanda con Cacao Magro barattolo 500 g

6.04 €

12.08 € per kg

Add

Ciocc Ritter Latte S/lat 100gr

Ritter Sport Latte Senza Lattosio* 100 g

2.69 €

26.90 € per kg

Add

Best Seller

Ciocc Novi Nocc Fondente 130g

Novi Nocciolato Fondente 130 g

3.99 €

30.69 € per kg

Add

Ciocc Zaini Emilia Fonden 200g

Zàini Emilia Cioccolato Fondente Extra 200 g

3.11 €

15.53 € per kg

Add

Best Seller

Ritter Sport Cioccolato Fondente Nocciola

Ritter Sport Special Nuts Fondente con Nocciole Intere 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add
Show categories