Code Product: 000106315

Malloreddus Freschi Casa Milo 1k

1 Kg

3.75 €

3.75 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Malloreddus Fresc Casa Milo 1k
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Orecchiette Fresche Casa Milo 1Kg

Un classico della tradizione italiana

3.65 €

3.65 € per kg

Add
Sardinian products

Pasta Sini Gnocchetti N4 500Gr

0.5 Kg

1.39 €

2.78 € per kg

Add

Best Seller

Barilla Pennette Rigate

Barilla Pasta Pennette Rigate n.72 100% Grano Italiano 500g

0.95 €

1.90 € per kg

Add

Best Seller

Pasta De Cecco N11 Spaghettini

De Cecco Spaghettini n°11 500 g

1.73 €

3.46 € per kg

Add
Sardinian products

Malloreddus Cuore Dell'Isola Tre Sapori 500Gr

Trafilata al Bronzo

2.45 €

4.90 € per kg

Add

De Cecco Pasta Penne Rigate N 41 G 500

De Cecco Penne Rigate n°41 500 g

1.73 €

3.46 € per kg

Add
Show categories