Code Product: 000202239

Lemonsoda Zero 33cl Sleek

Lemonsoda Zero 33 cl

0.75 €

2.27 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Lemonsoda, Lemonsoda
  • Product: L'originale limonata italiana Senza coloranti e conservanti Con succo di soli Limoni Siciliani In acqua Piemontese delle Fonti di Crodo Senza zuccheri
  • Ingredients: Acqua minerale naturale "Fonti di Crodo-Lisiel"
    Succo di limone e succo di limone da concentrato (12%)
    Fibra alimentare: polidestrosio
    Aroma naturale di limone
    Aromi naturali
    Anidride carbonica
    Polpa di limone (0,05%)
    Edulcoranti (E952, E954, E955)
    Acidificante: acido citrico

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Schweppes Limone 4x180ml

Schweppes Limone 0,18 L ow x4

4.54 €

6.31 € per litre

Add

Best Seller

Coca Cola 1,5Lt

COCA-COLA Original Taste PET

2.39 €

1.60 € per litre

Add

Best Seller

Cocktail SanPellegrino 120cl Pet

SANPELLEGRINO Cocktail 1,2 L

1.49 €

1.24 € per litre

Add

Best Seller

Coca Cola Senza Caffeina 1.5Lt

COCA-COLA Senza Caffeina PET

2.39 €

1.60 € per litre

Add

Schweppes Tonica 33cl Lattina

Schweppes Tonica 24 x 0,33 L

0.85 €

2.57 € per litre

Add

Coca Cola vetro 33Cl

COCA-COLA Original Taste Vetro 330 ml

1.39 €

4.22 € per kg

Add
Show categories