Code Product: 000202200

Coca Cola Lattina Regular 33Cl

COCA-COLA Original Taste Lattina 330 ml

0.99 €

3.00 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Coca-Cola Original, Coca-Cola Original
  • Product: Riciclami 100% Riciclabile
  • Ingredients: Acqua
    Zucchero
    Anidride carbonica
    Colorante E 150d
    Acidificante acido fosforico
    Aromi naturali (inclusa caffeina)

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Sprite Zero Sugar 1.5Lt

SPRITE Zero Zuccheri, Bibita Gassata con Zero Zuccheri 1,5L

2.15 €

1.43 € per litre

Add

Best Seller

Aranciata Amara SanPellegrino 120cl Pet

SANPELLEGRINO Naturali Aranciata Amara 1,2 L

1.49 €

1.24 € per litre

Add

Best Seller

CocaCola Zero Lattina 33 cl

COCA-COLA Zero Zuccheri 330ml x 1 (Lattina)

0.99 €

3.00 € per litre

Add

Best Seller

Fanta 1.5 l

FANTA Orange PET 1,5 L

2.15 €

1.43 € per litre

Add

Lemonsoda Zero 33cl Sleek

Lemonsoda Zero 33 cl

0.75 €

2.27 € per litre

Add

Best Seller

Limone San Benedetto Zero 75Cl

Limone San Benedetto Zero 0,75Lt

0.95 €

1.27 € per kg

Add
Show categories