Code Product: 000444496

Cioccolato Bauli Angelo 100Gr

0.1 Kg

3.99 €

39.90 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Bauli, Bauli
  • Product: Cioccolato Bauli Angelo 100gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Gocce Di Cioccolato 125 Gr

PANEANGELI decora con Gocce di cioccolato 125 g

3.69 €

29.52 € per kg

Add

Ciocc Zaini Cioc Fond Bs Kg1

Zàini CiocoCroc Dark Croccanti Cereali Ricoperti di Cioccolato Fondente 1000 g

27.52 €

27.52 € per kg

Add

Lindt Excellence Cacao 85%

Lindt Excellence Tavoletta Cioccolato Fondente 85% 100 g

3.59 €

35.90 € per kg

Add

Best Seller

Cioccolato Ritter Nocciole Intere Bianco 100Gr

Ritter Sport Special Nuts Bianco con Nocciole Intere 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Cacao Callebaut Polv Amaro 1kg

Van Houten Cacao 1 kg

26.04 €

26.04 € per kg

Add

Cioc Modica Idp Peperoncin 80g

0.08 Kg

2.39 €

29.88 € per kg

Add
Show categories