Code Product: 000448726

Cioc Baci Perug Scat Fond 250g

0.25 Kg

164.18 €

65.67 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Cioc Baci Perug Scat Fond 250g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Cioc Modica Idp Peperoncin 80g

0.08 Kg

2.39 €

29.88 € per kg

Add

Cacao Callebaut Polv Amaro 1kg

Van Houten Cacao 1 kg

26.04 €

26.04 € per kg

Add

Ciocc Milka Mini Wafer 110gr

Milka Mini Wafers 110 g

1.99 €

18.10 € per kg

Add

Lindt Excellence Cacao 85%

Lindt Excellence Tavoletta Cioccolato Fondente 85% 100 g

3.59 €

35.90 € per kg

Add

Best Seller

Ritter Sport Cioccolato Biscotto Gr.100

Ritter Sport Biscotto 100 g

1.99 €

19.90 € per kg

Add

Ritter Sport Cioccolato Nocciole

Ritter Sport Special Nuts Nocciole Intere 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add
Show categories