Code Product: 000109430

Bisc Pavesi Ringo Cacao 24x55g

1.32 Kg

20.55 €

15.57 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Bisc Pavesi Ringo Cacao 24x55g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Mulino Bianco Biscottone 700Gr

Mulino Bianco Biscottone Biscotti con Latte Fresco 100% italiano 700g

3.55 €

5.07 € per kg

Add

Barilla Biscotti Campagnole 700Gr

Mulino Bianco Campagnole Biscotti con Farina di Riso 700g

3.55 €

5.07 € per kg

Add

Biscocioc Pavesi Ring Nocc 162

Ringo Snack Bisco Cioc Snack con Nocciole 100% Italiane e Cereali Croccanti 6 porzioni 162g

3.19 €

19.94 € per kg

Add

Best Seller

Balocco Biscotti Pastefrolle

Balocco Pastefrolle 700 g

2.34 €

3.34 € per kg

Add

Mulino Bianco Biscotti Abbracci 350gr

Mulino Bianco Abbracci Biscotti con Cacao e Panna Fresca 350g

3.00 €

8.57 € per kg

Add

Barilla Biscotti Girotondi 350Gr

Mulino Bianco Girotondi Biscotti con Granelli di Zucchero di Canna 350g

2.49 €

7.12 € per kg

Add
Show categories