Code Product: 000202015

Aranciata Fanta Lattina 33cl

Fanta Original lattina 330ml

1.05 €

3.18 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Fanta, Fanta
  • Product: Fanta Orange is one of the most beloved soft drinks, known for its sweet and fizzy taste made from oranges. Made with orange juice, this beverage is perfect for those looking for a burst of freshness and flavor. The 33cl can is ideal for convenient consumption anytime, whether at home or on the go.
  • Ingredients: Acqua
    Succo di arancia da concentrato (12%)
    Zucchero
    Anidride carbonica
    Acidificante acido citrico
    Aromi naturali di agrumi
    Stabilizzante gomma d'acacia
    Antiossidante acido ascorbico

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Coca Cola 4x20cl V.a.p

COCA-COLA Original Taste Vetro 4 x 200 ml

4.49 €

5.61 € per litre

Add

Offer

Pepsi Cola Max Zero Lattina 33Cl

Pepsi Zero Zucchero 330 ml

0.75 €

0.65 €

1.98 € per litre

Add

Best Seller

Schweppes Tonica 1 Lt

Schweppes Tonica 1 L PET

1.69 €

1.70 € per litre

Add

San Benedetto Aranciata 1.5Lt

San Benedetto Allegra 1,5 L

1.25 €

0.83 € per litre

Add

Best Seller

Coca Cola 2 Lt

COCA-COLA Original Taste 2L (PET)

3.24 €

1.62 € per litre

Add

Best Seller

Sprite 45Cl

SPRITE, Bibita gassata

1.59 €

3.54 € per litre

Add
Show categories