Code Product: 000115805

Antonella Pelati 800Gr

Antonella Pomodori Pelati 800 g

1.57 €

1.96 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Antonella, Antonella
  • Product: Antonella Pelati 800Gr. Pomodori pelati. Prodotto ottenuto da pomodoro appena colto da filiera certificata.
  • Ingredients: Pomodoro
    Succo di pomodoro
    Correttore di acidità: acido citrico

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Cirio Passata Rustica

Cirio la Rustica Passata 680 g

1.95 €

2.87 € per litre

Add

Best Seller

Barilla Pesto Genovese

Barilla Pesto alla Genovese con Basilico Fresco Condimento e Sugo per Pasta 190 g

3.25 €

17.11 € per kg

Add

Pomodori Pelati Mutti 2.5kg

Mutti Pelati Mediterranei 2500 g

7.48 €

3.00 € per kg

Add

Pesto Barilla Genov Busta 500g

Barilla for Professionals Pesto Genovese Catering Food Service 500 g

7.54 €

17.53 € per kg

Add

Casar Polpa Pomodoro 400x3gr

Casar Polpa a Dadini 3 x 400 g

3.69 €

3.08 € per kg

Add

Best Seller

Star Pesto Tigullio Genovese

Tigullio Gran Pesto alla Genovese 190 g

2.75 €

14.48 € per kg

Add
Show categories