Code Product: 000118563

Salsa Soia Yamasa Mono 480x10m

5 Lt

72.94 €

14.59 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Soia Yamasa Mono 480x10m
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Ketchup Develey Ml875

Develey Tomato ketchup 875 ml

5.82 €

6.66 € per litre

Add

Maionese Calve'monod 198x10ml

Calvé Cremosa 198 x 10 ml

16.97 €

8.57 € per kg

Add

Pate' Noci Gaia 1050gr

Biffi La Linea Professionale Patè di Noci 1050 g

17.83 €

16.98 € per kg

Add

Maionese Gourmet Gaia Bar Kg5

Biffi La Linea Professionale Maionese Gastronomica 5 Kg

23.62 €

4.72 € per kg

Add

Glassa Gaia Aceto Balsam 500gr

Gaia Glassa all' "Aceto Balsamico di Modena IGP" 500 g

7.33 €

14.66 € per kg

Add

Best Seller

Senape Digione Forte 215gr

Maille Dÿon Originale Senape di Digione 215 g

3.18 €

14.78 € per kg

Add
Show categories