Code Product: 000650271

Salsa Worcester Lea & Perrins 2

0.57 Lt

15.90 €

28.00 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Worcester Lea & Perrins 2
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Maionese Gourmet Gaia 1kg Vas

Gaia Mayo gourmet 1000 g

7.49 €

7.49 € per kg

Add

Salsa Gaia Barbecue Twist 900g

Gaia I Love Street Food Salsa Barbecue 900 g

6.75 €

7.49 € per kg

Add

Maionese Gourmand Maille 320gr

Maille Maionese con un pizzico di Senape di Digione 320 g

5.35 €

16.72 € per kg

Add

Senape Rdg All'antica Vv 200gr

0.2 Kg

2.59 €

12.96 € per kg

Add

Salsa Soia Kikk Menosale 150ml

Kikkoman Salsa di Soia a Tasso Ridotto di Sale150 ml

4.29 €

28.60 € per litre

Add

Maionese Gourmet Gaia Bar Kg5

Biffi La Linea Professionale Maionese Gastronomica 5 Kg

23.62 €

4.72 € per kg

Add
Show categories