Code Product: 000126007

Salsa Rosa Develey Ml875

0.88 Lt

53.79 €

7.65 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Rosa Develey Ml875
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Dress Develey Yogu Ml500

Develey Dressing Yogurt 500 ml

3.49 €

6.99 € per litre

Add

Salsa Di Pere Per Form.100gr

Biffi Salsa di Pere per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Topping Fabbri Pistacchio 200g

Fabbri Top Gold Pistacchio 200 g

8.26 €

41.33 € per kg

Add

Salsa Mandarino Per Form.100gr

Biffi Salsa di Mandarino per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Glassa Gaia Aceto Balsam 500gr

Gaia Glassa all' "Aceto Balsamico di Modena IGP" 500 g

7.33 €

14.66 € per kg

Add

Salsa Develey Greca 250ml

Develey Salsa Greca 250 ml

2.45 €

9.80 € per litre

Add
Show categories