Code Product: 000116962

Salsa Di Pere Per Form.100gr

Biffi Salsa di Pere per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Biffi
  • Product: Salsa Di Pere Per Form.100gr
  • Ingredients: Pere candite 70% (pere, sciroppo di glucosio-fruttosio, zucchero, correttore di acidità: acido citrico, conservante: anidride solforosa come residuo)
    Sciroppo di glucosio-fruttosio
    Fibra vegetale
    Aroma naturale di senape 0,02%
    Aromi naturali
    SENZA GLUTINE

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Dress Develey Erbe Ml500

Develey InsalatAmore Dressing con Erbette 500 ml

4.02 €

8.04 € per litre

Add

Salsa Di Cipolle Per Form 100g

Biffi Salsa di Cipolle per Formaggi 100 g

2.41 €

24.06 € per kg

Add

Maionese Calve' Clas Tubo 150m

Calvé Classica 150 ml

1.39 €

9.27 € per litre

Add

Pate' Asdomar Spalmabile Al Tonno

Asdomar Paté tonno 100 g

2.22 €

22.17 € per kg

Add

Salsa Gaia Thai Tw1000gr

Gaia I love Street Food Salsa Thai Sweet Chili 1000 g

8.06 €

8.06 € per kg

Add

Maionese Gourmand Maille 320gr

Maille Maionese con un pizzico di Senape di Digione 320 g

5.35 €

16.72 € per kg

Add
Show categories