Code Product: 000436596

Salsa Maille Bernese 185gr

0.19 Kg

45.54 €

39.95 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Maille Bernese 185gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pate' Asdomar Spalmabile Al Salmone

Asdomar Paté Salmone 100 g

2.22 €

22.17 € per kg

Add

Salsa Gaia Thai Tw1000gr

Gaia I love Street Food Salsa Thai Sweet Chili 1000 g

8.06 €

8.06 € per kg

Add

Salsa Gaia Barbecue Twist 900g

Gaia I Love Street Food Salsa Barbecue 900 g

6.75 €

7.49 € per kg

Add

Salsa Develey Greca 250ml

Develey Salsa Greca 250 ml

2.45 €

9.80 € per litre

Add

Maionese Calve' 5 Kg

Calvé Maionese Classica 5 kg

28.80 €

5.76 € per kg

Add

Ketchup Nat Twis Biffi 280gr

Biffi Ketchup 280 g

2.09 €

7.47 € per kg

Add
Show categories