Code Product: 000102058

Maionese Gourmet Gaia 1kg Vas

Gaia Mayo gourmet 1000 g

7.49 €

7.49 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Gaia
  • Product: - Senza glutine
  • Ingredients: Olio di semi di girasole 56%
    Acqua
    Uova fresche pastorizzate 9,5%
    Aceto di vino
    Zucchero
    Amido di mais
    Sale
    Amido modificato di mais
    Senape (acqua, semi di senape, aceto di vino, sale, zucchero, spezie, correttore di acidità: acido lattico)
    Succo di limone concentrato 0,3%
    Aromi naturali
    Conservante: sorbato di potassio
    Correttore di acidità: acido lattico
    SENZA GLUTINE

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Pate' Noci Gaia 1050gr

Biffi La Linea Professionale Patè di Noci 1050 g

17.83 €

16.98 € per kg

Add

Salsa Worcester Lea & Perrins 1

Lea & Perrins Worcestershire Sauce 150 ml

4.22 €

28.14 € per litre

Add

Best Seller

Tabasco 60ml eurofood

Tabasco Pepper Sauce 60 ml

3.45 €

57.50 € per litre

Add

Pate' Asdomar Spalmabile Al Salmone

Asdomar Paté Salmone 100 g

2.22 €

22.17 € per kg

Add

Salsa Gaia Thai Tw1000gr

Gaia I love Street Food Salsa Thai Sweet Chili 1000 g

8.06 €

8.06 € per kg

Add

Salsa Mex Dip Pomod S-mar 250g

Santa Maria Dip Salsa Medium 250 g

4.85 €

19.40 € per kg

Add
Show categories