Code Product: 000126661

Salsa Heinz Algerienne 875ml

0.88 Lt

60.63 €

11.48 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Salsa Heinz Algerienne 875ml
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Salsa Harissa Biffi V/v 200gr

Biffi Salsa Harissa 200 g

2.85 €

14.26 € per kg

Add

Salsa Calve'barbec Topdown 250

Salsa Barbeque 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add

Best Seller

Tabasco 60ml eurofood

Tabasco Pepper Sauce 60 ml

3.45 €

57.50 € per litre

Add

Maionese Gourmet Gaia 1kg Vas

Gaia Mayo gourmet 1000 g

7.49 €

7.49 € per kg

Add

Senape Calve'delic Topdown 250

Calvé Senape Gourmet 250 ml

2.99 €

11.96 € per litre

Add

Best Seller

Maionese Twister Biffi 247gr

Biffi Maionese Italiana 247 g

2.99 €

12.10 € per kg

Add
Show categories