Code Product: 000145171

Crema Ayo Carciofo Condito 95Gr

0.1 Kg

3.36 €

33.58 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Ayo, Ayo
  • Product: Crema Ayo Carciofo Condit 95gr
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Salsa Fichi Per Form 100gr

Biffi Salsa di Fichi per Formaggi 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Best Seller

Gluten free

Calve Maionese Vaso 225 Ml

Calvè Classica 225 ml

1.85 €

8.23 € per kg

Add

Senape Antica Maille 845gr

Maille Senape all'Antica 845 g

13.22 €

15.55 € per kg

Add

Maionese Heinz Topdown 215gr

Heinz Maionese Originale 215 g

2.75 €

12.79 € per kg

Add

Salsa Cheddar Develey Ml875

Develey Salsa Cheddar 875 ml

7.08 €

8.09 € per litre

Add

Pate' Asdomar Spalmabile Al Salmone

Asdomar Paté Salmone 100 g

2.22 €

22.17 € per kg

Add
Show categories