Code Product: 000461738

Conf Pedraia V Solais Antigua

2.25 Lt

25.04 €

11.13 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Conf Pedraia V Solais Antigua
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Surrau Barriu Igt Cl75

0.75 Lt

23.49 €

31.32 € per litre

Add

Vino oliena lanaitto igt

0.75 Lt

8.49 €

11.32 € per litre

Add

Vino Argiolas Costera 1,5 Legn

1.5 Lt

29.90 €

19.93 € per litre

Add

Vino Indolente Bia Asinar 75cl

0.75 Lt

12.99 €

17.32 € per litre

Add

Vino Monti Oro S'eleme Verm 75

0.75 Lt

10.60 €

14.14 € per litre

Add

Vino Puggioni Mamuthone 750 Ml

Cantina Giampietro Puggioni Mamuthone Cannonau di Sardegna DOC 750 ml

12.69 €

16.92 € per litre

Add
Show categories