Code Product: 000209060

Vino S.&m.vermentino 75cl Doc

Sella & Mosca Vermentino di Sardegna DOC 750 ml

6.49 €

8.65 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Sella & Mosca
  • Product: Vermentino di Sardegna DOC, vino bianco italiano. Vermentino di Sardegna Denominazione di Origine Controllata
  • Ingredients: Contiene solfiti

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Gallura Piras Verm.docg75

0.75 Lt

8.90 €

11.87 € per litre

Add

Vino Puggioni Lakana 750 Ml

Cantina Giampietro Puggioni Lakana Cannonau di Sardegna DOC 750 ml

14.90 €

19.86 € per litre

Add

Vino Mogoro Tiernu Bovale

0.75 Lt

10.99 €

14.65 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Contini Sartiglia 75Cl

0.75 Lt

10.62 €

14.16 € per litre

Add

Vino Dolian.1,5 Isola N. Rosso

1.5 Lt

6.29 €

4.20 € per litre

Add

Best Seller

Sardinian products

Vino Monica Mogoro Colle Moresco

0.75 Lt

5.99 €

7.99 € per litre

Add
Show categories