Code Product: 000222029

Cioc Modica Idp Peperoncin 80g

0.08 Kg

2.39 €

29.88 € per kg

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Cioc Modica Idp Peperoncin 80g
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Cacao Callebaut Polv Amaro 1kg

Van Houten Cacao 1 kg

26.04 €

26.04 € per kg

Add

Cioc Ferrer K Coniglio Lei 75g

Kinder Sorpresa Figura cava Coniglio Lei 75 g

4.93 €

65.78 € per kg

Add

Best Seller

Ritter Sport Cioccolato Fondente Nocciola

Ritter Sport Special Nuts Fondente con Nocciole Intere 100 g

2.19 €

21.90 € per kg

Add

Cameo Ciobar Fondente X5 115 Gr

cameo Ciobar Fondente 5 x 23 g

2.13 €

18.49 € per kg

Add

Milka Tavola Cioccolato Riso Soffiato

Milka tavoletta di cioccolato al latte 100% alpino con riso soffiato -  100g

1.79 €

17.90 € per kg

Add

Ciocc Zaini Tav Emil Fond Kg1

Zàini Emilia Cioccolato Fondente Extra 1000 g

23.35 €

23.35 € per kg

Add
Show categories