Code Product: 000209930

Vino Zenato Valpolicella Doc

0.75 Lt

125.36 €

27.85 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand:
  • Product: Vino Zenato Valpolicella Doc
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino F.porcu Malvasia Doc 75c

0.75 Lt

35.80 €

47.74 € per litre

Add

Vino Cherchi Tuvaoes 375ml

0.38 Lt

7.57 €

20.19 € per litre

Add

Vino Le Deux Anges Rose 75cl

0.75 Lt

28.50 €

38.00 € per litre

Add
Sardinian products

Vino La Palma Monica

0.75 Lt

6.99 €

9.32 € per litre

Add

Vino Antigori Bovale Bio 75cl

0.75 Lt

22.90 €

30.54 € per litre

Add

Vino S.&m.marchese Villamarina

Sella & Mosca Marchese di Villamarina Alghero DOC 750 ml

45.32 €

60.43 € per litre

Add
Show categories