Code Product: 000209222

Vino Vermentino Santa Maria La Palma Blu 75Cl

0.75 Lt

8.78 €

11.71 € per kg

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Santa Maria la Palma, Santa Maria la Palma
  • Product: Vino Sm La Palma Vermen Blu 75
  • Ingredients:

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Vino Jermann Vintage Tunn 75cl

0.75 Lt

70.26 €

93.67 € per litre

Add

Best Seller

Sardinian products

Costamolino Argiolas Vermentino

0.75 Lt

8.99 €

11.99 € per litre

Add

Best Seller

Sardinian products

Vino Aghiloia Vermentino DOCG 0.75Lt

0.75 Lt

6.79 €

9.05 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Dorgali Vermentino Isalle

0.75 Lt

5.79 €

7.72 € per kg

Add
Sardinian products

Vino Cherchi Vermentino Tuvaoes

0.75 Lt

14.99 €

19.98 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Dolia Vermentino 1,5 Lt

1.5 Lt

6.99 €

4.66 € per litre

Add
Show categories