Code Product: 000209673

Vino Freschello Bianco

freschello Bianco Vivo 0,75 l

2.99 €

3.99 € per litre

Add

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Freschello
  • Product: Bianco Vivo, vino bianco italiano. Freschello è un vino profumato, naturalmente leggero, garantito da una filiera corta e controllata, prodotto con sapienza e amore solo con uve italiane per portare ogni giorno la gioia sulle vostre tavole.
  • Ingredients: Contiene solfiti

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Best Seller

Vino Tavernello Brik Bianco Lt 1

Tavernello Bianco d'Italia 1 l

2.09 €

2.09 € per litre

Add

Best Seller

Sardinian products

Vino Sella Mosca la Cala Doc

Sella & Mosca la Cala Vermentino di Sardegna DOC 750 ml

7.99 €

10.65 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Angialis Argiolas

0.5 Lt

26.31 €

52.63 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Dolia Vermentino 1,5 Lt

1.5 Lt

6.99 €

4.66 € per litre

Add
Sardinian products

Vino Siddura Maia Verm.docg 75

Siddùra Maìa Vermentino di Gallura DOCG Superiore 750 ml

24.90 €

33.20 € per kg

Add
Sardinian products

Vino Giogantinu Tancare

Giogantinu Tancaré Vino Bianco Frizzante 75 cl

6.99 €

9.32 € per litre

Add
Show categories