Code Product: 000209665

Vino Tavernello Sirah Cabernet Variet

Tavernello Syrah Cabernet Vino Rosso d'Italia 750 ml

3.39 €

4.53 € per litre

Online grocery shopping with home delivery in Olbia, Cagliari, Sassari, Quartu Sant'Elena, and surrounding provinces, even within two hours. Shipping available throughout Italy and worldwide. Discover special offers and order comfortably from home!

  • Brand: Tavernello
  • Product: Syrah Cabernet Vino Rosso d'Italia, vino rosso italiano.
  • Ingredients: Contiene solfiti

Tell a friend:

Share

Alternatives to the products you are viewing

Offer

Vino Sm La Palma 75cl Cagnular

0.75 Lt

12.49 €

10.99 €

14.65 € per litre

Add

Vino Contini Barrile Magnum

1 piece

84.84 €

84.84 € per piece

Add

Vino Santadi Rocca Rubia 1.5lt

1.5 Lt

59.00 €

39.33 € per litre

Add

Vino Lambrusco Tavernello 1,5

Tavernello Lambrusco Emilia IGT Abboccato Vino Frizzante 1,5 L

4.95 €

3.29 € per litre

Add

Best Seller

Vino Argiolas Korem 375ml

0.38 Lt

12.90 €

34.40 € per litre

Add

Vino Frescob.lucente 75 Cl

0.75 Lt

25.90 €

34.54 € per litre

Add
Show categories